Jdi na obsah Jdi na menu
 


20.ročník slalomů a sprintů na Trnávce

21. 6. 2016

Pátek 17.6. : Podvečerní trénink je parádní. Počasí, v kanálu čistá a teplá voda, postavené branky, přijatelně lodí. Jezdíme asi hodinu, dobrý, ale ke konci je poznat jak nám rychle dochází sil. Cítíme, že je čas končit. Dneska trénovali a užívali si Míra, Vorel, Šíma a Jirka.

img_6381.jpg

Sobota 18.6. : Postavení branek doznalo určitých změn. Začíná se dole, od půlky kanálu. Trať nemá nějaké zapeklité místo. Postavené to je celkem dobře. Pouze ulici uprostřed, branky 8 a 9, bych více přesadil, pro zvýšení zajímavosti. Šťouchat se samozřejmě dá. V ČP jezdíme celkem dobře, není to čisté, vždycky uděláme nějakou technickou nepřesnost. Přesto výsledek dobrý, 6.místo. Ve veteránech se to opakuje a je z toho 3.místo. Ještě před přestávkou se jedou hlídky, 3xR4, jako mistrovství ČR. Do nominace s RK Trójou si Petr Panenka vybral tři, Míru, Vorla a Šímu. Doplnil nám posádku Lenkou ( ČóroMóro ). Jedeme ´jako poslední raft trojice a jedeme dobře. Čistě a pohodově. Hlídka dojíždí na 2.místě a to se nám zdá dobrý.

img_6848.jpg

Po přestávce se jede horní slalom. První jízda je hrůza. Od začátku jsme neuvěřitelně pomalí, podjíždíme protivodky a na přesazených 5-6 děláme kouly. Je to třeba celé změnit. To se daří, ale přesaz zase oboucháme. Přes tu bídu je to 9.místo. První veteránskou jedeme konečně slušně. Je to čistý. Druhou začínáme parádně, ale ale od šťouchu na 6 brance ztuhneme. Únava se nakupila. Je z toho 2.místo, takže dobrý. Dnešních devět jízd byla slušná porce.

img_6525.jpg

Neděle 19.6 : Sprinty, sprinty a zase sprinty. Takové to je dneska na Trnávce. Začíná se dole. Jednou si to sjedeme a jde se na věc. Nejdříve ČP open. Snažíme se držet stopu, ale je to problém. V součtu jízd to dává 11.místo. Ve veteránech nezvládáme druhou jízdu. Je to 5.místo. Po přestávce se jede horní trať. Bohužel má to pro nás stejný průběh. V ČP open celkem dobrý 8.místo ale veteránské jízdy jsou hodně špatný, 5.místo. Trochu nevíme co s tím dělat. Přesto, že konec se nepovedl, byly závody parádní. Počasí přálo, organizace dobrá, kýta lepší než guláš a vůbec všechno v pohodě.

sepsal : Míra

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář