Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČP R4 v Č.VRBNÉM

16. 8. 2016

 

Pátek 12.8. Po přesunu z Vltava pod Lipnem jsem vysazen na kanálu v Vrbném. Dávám kávu a již se scházíme k tréninku. Počasí se mírně lepší, voda teče a raft je nafoukaný. Není již překážek. Několik posádek již trénuje, ale je to volný. Sestava je slalomová, Míra, Šíma, Vorel a Jirka. Jezdíme co nám pořadatel nabídl, nebo co chceme, občas ani nevíme co vlastně jedeme. Tohle nás fakt baví

Sobota 13.8. Postavený slalom se zdá být zajímavý. Má 14 branek a dvě místa, kde se rozhoduje. Hned branky 1-3 nabízejí různá řešení. Volíme zadní travers. Sestava branek 7-11 vyžaduje dobrou techniku a načasování. To jsou naše místa. Hned první jízdu jedeme slušně. Čistě a bez výrazné chyby. Ve druhé si zkoušíme jiný průjezd, ale není to ono. Přesto nás první jízda vynesla na 5.místo a to je dost dobrý. Veteránský závod v první jízdě jedeme dobře. Čistá jízda. Druhá je horší, ale první nám stačí na vítězství. V R6 volíme jiný průjezd s ohledem na plavidlo. Jeden šťouch, to je velmi dobrý. Trochu podjíždíme protivodky.Ve druhé hodně boucháme. První nás udržela před RK Stan, víc raftů nejelo. Naší čtveřici doplnili kapličtí Pavel a „Bóča“. Slalom byl postaven zajímavě a nám vyhovoval.

 
img_20160813_125845.jpg

 

Šíma ještě nastupuje s Maťou na R2. Jejich první jízda nás nadchla. Fakt dobrý. Ve druhé jízdě si Šíma při velké snaze uřídit „Baraku“ zepředu a ještě přes ruku, povytáhne ruku v rameni. Naštěstí tam spadne zpátky, ale malér je na světě. To jeho pravý rameno asi nebude úplně redy.

c.vrbne_20.jpg

Neděle 14.8. Dneska jsou na řadě sprinty. Bohužel Šímovi poškozené rameno nedovoluje pádlovat. V ČP zkoušíme jet ve třech a Šíma si to dá jako kormidelník. V součtu z toho je 17.místo z 28 startujících. Celkem dobře jsme si zapádlovali. Na veterány angažujeme „Bóču“. Je to dobrá volba. Bezpečné vítězství. Na R6 nahrazuje našeho maroda Petr Putzer. Jsme zařazeni mezi open a tak nás čeká H2H proti MB. Start je pod 2 kaskádou, jsme na pravé straně a celkem překvapivě vyhráváme. Tím si předplácíme další dvě jízdy. S RK Trójou i s Hanace snadno prohráváme. Opak by byl velmi překvapivý. Tím je nedělní program ukončen.

 
sepsal Míra

 

 
 

 

 
 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář