Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČP R4 v TROJI , mistr. veteránů R4

23. 8. 2010

 

Pátek : Vzhledem k dosud chudé raftařské sezóně jsou závody v Troji již očekávané. Veteráni zde mají mistrovství a tomu také odpovídá naše složení, Jirka, Míra, Vorel a Jackey. Na srpen velmi teplé počasí, které nás bude deptat po celý víkend. Trénink probíhá standartně a vždycky se na to těšíme. Bohužel zájem je celkem velký, ale jde to. Jak se zde dozvídáme tak ještě na začátku týdne teklo Vltavou 800 kubíků a jezdit se nedalo. Teď je sice úplný spodek mírně zatopený, ale jde to. Vody je přesto více než obvykle.
Sobota :   Dvanáct branek, které dohromady tvoří trať slalomu, nepůsobí nijak komplikovaně, jen sestava 3,4,5 by mohla působit potíže. Asi stavitelovou chybou je, že tři íčka, na trati pověšená, se jedou vždy zprava doleva. První jízda vychází celkem podle představ. Vše dáváme s přehledem. Je třeba doladit detaily. Druhá je lepší a něco stahujeme v čase, v bodech jsme čistí. Přesto, že jízda byla celkem dobrá, stačí to jen na desáté místo. Ale máme z ní  dobrý pocit. Veteránské slalomy jedeme v pohodě a s tím, že to je snadno jetelné a je třeba přidat na riziku. Vždycky stáhneme vteřinku , ale to nestačí, netopilovci jsou rychlejší. Druhé místo je ale velmi dobré. Po nekonečném odpoledním programu s R6 a R2 se v pozdním odpoledni vrháme znovu do koryta a v tréninkové tempu, s Aničkou Benhákovou na háku, zkoušíme i další varianty. Je to pěkné zakončení dne. Večerní vyhlášení, a pak ještě doplnit tekutiny.
  Neděle : Sprinty jsou na Troje jasné, snadné, přímé. Přesto i zde lze ztratit chybou v průjezdu. V ČP to uděláme hned v první jízdě, druhou zachraňujeme situaci. Dvanáctka sice není tragická, ale ani potěšující. Veteránský závod má v celkem početném poli startujících standartní průběh. Boj prostějovských posádek o prvenství a pak již celkem jasné odstupy. Pro nás to třetí místo je dobrý, lépe to prostě nejde. Naše jízdy byly dost vyrovnané, ale vždy s mírnou chybou. Jsme celkově spokojeni s výsledkama a odjíždíme .   
 
Nejstarší J.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA