Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČP R4 ve VRBNÉM, poslední slalom a sprint v roce 2018

9. 9. 2018

ČESKÉ VRBNÉ 7-9.9.

Pátek 7.9. : Tohle je poslední letošní závodní víkend. Málo vody ve Vltavě, málo vody v kanálu. Nemá to tah ani sílu, všude se musí musí dojet pádlováním trénink nedorazil Šíma, zaskočit musí Honza Benhák. Je tu cosi postavené pořadatelem a tak to různě zkoušíme. Je to hodně kostrbaté, ale baví nás to, vždyť je stále pěkné počasí.

Sobota 8.9. : Poslední slalom sezóny. Šíma dojel a tak sestava je kompletní, ještě Míra, Vorel a Jirka. Slalom působí jednoduše, ale několik zrádností ukrývá. Je třeba počítat s bariérama, je to tady úzký a občas nějaká překáží v točení. Hned v první jízdě to pocítíme. Druhou jedeme dobře a je to parádní 6.místo, s těsným odstupem na bednu. Hodně vyrovnané pořadí. Ve veteránech jezdí dobré jízdy, ale štěstí nám nepřeje, nebo přesněji rozhodčí Libor a to nás stojí bednu. Jsme zase těsně, ale až na 4.místě.

V nabitém dnešním programu se hned odpoledne jedou i sprinty. Jdeme do nich nabuzeni a je to poznat. V open letošní sprinterskej strop a 6.místo a ve veteránech jisté 2.místo. S tím je spokojenost. Tehle formát se nám líbil i přesto, že v poslední jízdě sprintu už nebylo kde brát sílu. Počasí přálo a sport byl příjemnej.

zapsal M.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář