Jdi na obsah Jdi na menu
 


EP Křivoklát veteránů

28. 6. 2011
 Pátek  24.6. :  Vyjíždím brzy ráno, s předstihem, skoro pokaždé v Praze zakufruju. A to se taky stalo. Když jsem z toho vybředl ,tak  stále s ještě rezervu přijíždím na kanálek v Roztokách . S Panákem jsem domluvenej na 10,00 hod. To již teče voda, jdu na singla. Úvodní nejistoty na vodě přechází v trvalý stav. Jezdím asi dvě hodiny a je to celkem zábava, jen bych se potřeboval lépe trefovat mezi ty pitomí tyče. Konečně je tady Petr a jdeme deblovat. Tady se proces opakuje ale s tí, že postupně se prokousáváme ke zlepšení. Další hodina na vodě mne vysává a musím to zabalit, 3 hodiny na vodě mi stačily. V pátečním pozdním odpoledni je ještě na pořadu tzv.obří slalom. Na kanálu je vyvěšena polovina běžnejch branek a proti na každou ruku po jednom kusu. Je to celkem plynulý a dá se to. Singla dávám celkem dobře, ale víc se mi líbí debl. V součtu jsme s Petrem Panenkou na 2.místě v kat. nad 50 let. Noční hudební produkci na sousedním stadionu obstarává Brutus a odpovídá to jménu.
 
Sobota  25.6. :  Dneska se jede slalom a vypadá schůdně. Leč nikoliv pro mne. Na singlu si v první jízdě střihnu eskymo, zrovna v nejméně vhodnou chvíli. Kanál je i mělký a tak jsem tam hned nechal i kotníky. Ve druhé jízdě udělám fatální chybu při zavěšení, splachuje mne to a je to vyřízený. Tak blbě jsem již dlouho nejel. Naštěstí je tu ještě debl a obě jízdy s Petrem dáváme celkem slušně. Je to 3.místo . Po závodu se jdu uklidnit na Křivoklát a při návratu zjišťuji, že slalomy skončily a voda ještě poteče. Jdu si zajezdit do vln a protože je nás jen několik, tak je to fakt dobrý. Vodu nechali téct ještě hodinu. Večer hudebně obstarává Petr s Honzou Paraniakem na kytary  a Kašpar na harmoniku. Dobrý. Hulákal jsem jako zamlada. Před alkoholickou přhodou mne zachránil déšť, který to vše ukončil.
 
Neděle  24.6. :  Dopolední veteránskej program obstarává závod hlídek. Singlovou jedu s Panákem a s Jirkou Škrancem. Deblovou, mám tu čest si sjet se Šterclama a dvojicí Marek Jiras, Jára Pollert. Bohužel né vše se povedlo, ale tak to někdy bývá.
 
Prožil a zapsal, teď již dědek ,Míra Ježek.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA