Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ježek Team na Labi pod Špindlem.

30. 4. 2015

Labe pod Špindlem, toť nádherná trať, bohužel pro splouvání uvolněna pouze na jeden víkend a v dvouletém cyklu. Takže to vyšlo na letošní jaro. Vzhledem k absenci slalomářů v dané lokalitě otevírá se možnost sjet si tuto obtížnou trať i se soutěskou. Splouvání je povoleno jen za určitých, přísně střežených podmínek takže i proto je tato akce tak vyjímečná. Navíc letos přálo i počasí a tak bylo snadnější nechat se zalejvat vodou z mimořádně chladných peřejí Labe.

kamenice_rafty-01.jpg

Ježek team si nechtěl nechat uniknout tuto příležitost a i přes trvající potíže v sestavování posádky, na Špindl vyrazil. Kdo se nakonec nominoval -  Doležal Marek, Doležal Vilém, Karafiát Josef a Tomek Petr. Tato zkušená posádka se bohužel nedokázala vyrovnat s vodácky členitým terénem a po jezdeckých chybách, o kterých samozřejmě nikdo nevěděl, si dopádlovali až pro 20.místo. Přesvědčení o dobré jízdě se ježkům náhle rozplynulo při pohledu na výsledkovou listinu. Asi se projevila i jistá nesourodost v posádce s řadou drobných chybiček. Navíc nesježděnost, vznikající prohazováním míst jednotlivých pádlerů asi vedla k tomuto výsledku.

Přes tento výsledkový neúspěch, byl dojem ze závodu velmi pozitivní, neboť vše je zapomenuto splutím těchto krásných a náročných peřejí při příjemném počasí a to zde nebývá často.

 

Z doslechu Míra

 

V zákulisí se ozvali různé hlasy např.

…, že sestava je již přestárlá a mírně vyčichlá, ale to jsou hlasy laiků, kteří neví, co to zkušenost a vyzrálost .

Oficiálně je zatím únava pramenící z přetrénovanosti.

  Z blogu neznámého vtipálka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář