Jdi na obsah Jdi na menu
 


Loap Cup Trnávka 2012

19. 6. 2012

 

Pátek 15.6. : 
 Domluvený čas stíhají všichni naprosto přesně. Zrovna se začíná kanál plnit vodou. Takže bez prostojů do vodáckého a hrrrr na to. Branky jsou různě rozházený a lecos se dá a taky nedá. Jezdíme a jezdíme a když už si myslíme, že to stačí, tak to balíme. Celkem to ujíždíme. Ve spodním úseku je postavená velmi zajímavá protivodka, taky se ji naučíme, ale zítra nám ji nepostaví. Celkově to vypadá dost náročně. Využili jsme situace neboť v kanálu je ještě málo lodí. S postupem času provoz houstne. Jako tradičně páteční trénink je bezvadnej. Počasí je skvělý.
 
Sobota 16.6. : 
 Trať slalomu vypadá celkem náročně. V podstatě od branky číslo 1 až po 17, tolik jich postavili, je na vodě co dělat. V první jízdě působíme trochu nejistě, ale nejhorší situace nastane u kombinace branek 11-13. Nezvládáme nájezd do 11 a tím je máme problém na dalších brankách. Je z toho koule. Trať dělá potíže skoro všem a tak kdo dává všechny branky má zaděláno na dobrý výsledek. Ve druhé jízdě loď přetočíme ve válečku před brankou 12, zatopíme špice a splachuje nás to. Špatný. Po zveřejnění fotek od Zdeňka Prokse, je patrné že, Jackey jede tuto sestavu branek v poloze počtyřech a to asi nebude to co tahle situace vyžaduje.
Ale to si nám chlape ani nepřiznal, že se tam tak pěkně převaluješ  ....
Po přestávce jedeme veterány a dobrou jízdu si pokazíme ťukama. Ty děláme na přímých brankách čelem raftu. Přesto je to dobrá jízda, dneska naprosto nejlepší a  jsme s ní bezpečně druzí. To se nemění ani po druhých jízdách. Vyvrcholením je závod hlídek, když jedeme v sestavě Stanu. Místo Jackeyho máme nasazenou Mártí, což je vyzkoušená sestava např. z Roudnice. Jedeme hned jako první hlídka a naše posádka v čele. Od začátku, na zjednodušené trati, jedeme velmi pěknou jízdu a v cíli jsme celkem spokojeni. Vypadá to, že branky jsme dali všechny a šťouchů taky nebylo moc, konkrétně naše loď dala čistou jízdu. Postupně sledujeme, že bez koule to nedává nikdo a velmi přesvědčivě vítězíme. Tohle bylo fakt dobrý, holky se bezva svezly a nás to bavilo. Jackey je Petrem Panenkou denominován do sestavy Tróji a bohužel je z toho nepopulární brambora, tedy 4.místo. Na kanále zůstává dvojice našich zástupců, tedy Jirka a Jackey a dobře zastupují celý Ježek team, jak při vyhlášení tak i na večerních kreacích.  

trn_2012_23.jpg

Neděle 17.6. : 
 Po prohlídce si vyzkoušíme sprint a spodek tratě jedeme velmi špatně. Kritické místo je od zebry dolu. Bohužel i v první závodní si slabou chvilku vybíráme a  zase pod zebrou. Ve druhé již jedeme dobrou stopu a je to obrovský rozdíl. Ve veteránských bude důležitý udržet stopu. To se daří a tak si obhajujeme celkem bezpečně třetí pozici. To je rozhodující, o flek dál by to bylo zklamání. Tak tenká je nit úspěchu. Náš největší veteránský soupeř, WWS, je ale na Trnávce z formy. Ve veteránských jsme si zajeli ten vyšší standart , ale spokojenost je v podstatě s celým víkendem.
Tak jsem to viděl přímo v akci.
Ještě doporučuji prohlédnout si fota na www.kanoe.cz od Zd.Prokse, hodně ukazují.
Míra
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář