Jdi na obsah Jdi na menu
 


Roudnice n.L. ČP R4 10.-12.9.2010

7. 9. 2010

 

  Je tady to poslední raftový víkend letos.  ČP v Roudnici to tradičně uzavírá. Letos je to i mistrovství.  Sestava ježků je jako v Troji, čili Míra, Vorel, Jirka a Jackey . V pátek si bezvadně zatrénujeme, nějaký branky vysej , ale je jasný, že tohle není definitivní. Možná zhruba. Zkoušíme i jiné možnosti a jak se ukáže, tak to bylo prozřetelný.
V sobotu, již naostro, se nám to docela hodilo. Různé posuny branek nastaly, ale to co tam vyselo  v pátek jsme si slušně najezdili. Trať je mírná, plynulá, rozhodující jsou branky 8 až 11. První jízda je dobrá, taková zajišťovací, druhá je lepší ale voboucháváme to. Výsledek je 5.místo, to berem. Pro veterány to máme najetý, takže naplno hned od začátku. Obě jízdy jsou vyrovnnaný, pěkný a každá by stačila. Dneska jsme byli dobrý. Vítězství potěší.
Neděle je sprintovací. Nejdřív rozřadění do H2H. Hned následují dvě veteránské. Kuhebumy jsou suveréni, ale mi bezpečně druzí. K našemu překvapení nestartují Malovaný kmeti, což při sčítání poháru znamená, že se před ně celkově dostáváme.
Následuje tzv. srovnávací kolo a mi vyfasujeme MB. Po boji na vjezdu se před ně dostáváme a postupujeme mezi šestnáctku. Bohužel nesmyslnost nasazování nám jako devátým přiděluje prvního a to jsou Cvoci, v posádce ze Světa. Celou rovinku až po vjezd jedeme fifty-fifty, pak nás škubnou. Musíme jet na čas. To se podaří a jsme devátý. Maximum dosažitelného. Celková bilance v ČP je tak 8.místo. v bilanci mistrovství ČR jsme na 7.místě.

nejstarší Bodlina

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA