Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sešli jsme se na "Hlíně"

7. 12. 2012

 

 

 

 

Jak jsme si zaschůzovali. 

Útulná, ale silně zahulená hospoda „Na Hliništi“se stala dějištěm předmikulášského posezení Ježek teamu. Díky Márově iniciativě se konalo toto potřebné setkání jihlavských pádlistů. Trochu chabá účast, u stolu bylo ještě hodně volných míst. Přesto, že se nečekalo nic převratného přišla tato iniciativa právě v čas. Od poslední akce uteklo již něco vody, i když ne toliko v naší rodné, ale suché Jihlávce. Předběžný kalendář Svočru byl předhozen chtivému davu letos v předstihu a přesto, že ještě nezačala ani zima, bylo jedním z důvodů ujasnit si jak to provedeme v roce 2013 na vodě. Bohužel kalendář nepřináší nic nového, také co bychom mohli očekávat, přesto je mnoho důvodů do raftařského dění opět zasáhnout.

   Po přemílání všeho možného i nemožného, přičemž opomenuta nebyla ani letošní silná témata, jsme dospěli ke zjištění, že květen bude ten pravý.  Poslední víkend v květnu nám pak vyšel jako nejpříhodnější pro uskutečnění kyblíkařského výjezdu.Volba padla tentokrát na okolí Salzburgu. Možností zde je více a bude se to upřesňovat postupem času. Důležitý je že máme termín a všichni si mohou začít dolaďovat potřebné detaily, např. na čem jet, nebo s kým, zda dokoupit vaky nebo chytrá pádla, jak správně naladit vrtkavou kajakářskou formu, jak připravit své okolí a podobně.

   Z pohledu raftařského je rozhodně zájem zúčastnit se dubnových sjezdů, Kamenice a Labe, pak se domluvit jak to bude dál. Samozřejmě se slalomama se počítá a Lipno je taky ve hře. Posádky asi bude nutné upřesňovat v průběhu sezóny.

    Přesto, že posezení mělo poodhalit kam se snad vydáme příští rok a jak si to kdo na vodě představujeme, nezanedbatelné je i setkání pro kolektivní věc a pohled na ni. V této souvislosti jsme si lecos vyjasnili.  Alespoň mi přítomní.

    Tato informace je jako první nástřel a je samozřejmě možné se ke všem tématům svobodně vyjádřit. Ovšem změna pro tak silné kolektivní rozhodnutí bude muset mít pádné argumenty !!!

   Společensky to nemělo chybu, s tvrdým alkoholem se protentokrát šetřilo, pivo bylo vynikající.

Zapsal a s chutí prožil postarší Ježek.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA