Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trnávka 2011

28. 6. 2011
Pátek  17.6. :  Podvečerní trénink je jako obvykle mimořádně zábavný. Rozestavěné branky jsou ve větším počtu, ale někdy již na místě. Takže se snažíme něco domyslet něco zkusit. Když to vypadá,že pocit únavy je dostatečný, nastupuje Honza Benhák a na levé straně nás prostřídá. Takže závěr je ve dvou improvizačních jízdách. Ve 20,00 již voda neteče a tak ještě obstarat prezentaci.

img_1574a.jpg

Sobota 18.6. : Slalom má hodně nezvyklý začátek.  Dlouho nic, pak jedna níž než dvě a s třetí zase proti. Íčko nad mostem je hodně vlevo a následující tři branky jsou sice v ulici ale proud tady čaruje. V dolním úseku pak  další íčko, a poslední sedmnáctá je proti. Je to hodně pěkný, ale poměrně těžký slalom. V první jízdě nás podrží válec na íčku nad mostem, musíme se z toho dostat dotočením hodin. To je zase dobrý pro nájezd do dalších branek. Zbytek zvládáme s nějakým šťouchem. Ve druhé jízdě se snažíme první íčko ujet na ulomení, ale není to pořád to pravé. Navíc zase šťouchy. A moc podjíždíme protivodky. Nejhorší jízdu si vybíráme v první veteránské. Tragický průjezd branek 6-11 nám přiděluji 70 trestných a pak ještě přidáme 5 na brance 16. Do druhé jízdy provádíme důkladný rozbor. Takhle to prostě nejde. Víme jak a jdeme do toho. Jízda je dost dobrá, i časově. Bohužel se nevyvarujeme zbytečných chyb. Nájezd na pětku a šťouch pádlem na osmičce. Přesto je s výsledkem spokojenost, neboť to je druhé místo. Ještě Míra jede hlídku s Trójou, ale koule je odsouvají na čtvrté místo. Pak začíná pršet a vydrží kropit celý večer

img_1581a.jpg

Neděle 19.6. :  Sprinty. Sjedeme si to, zkoukneme a domluvíme cestou nahoru. První jízda není úplně špatná. Můžeme pádlovat a stopu až na spodek máme taky slušnou. Ovšem druhá jízda je hodně tragická. Tohle se tedy nepovedlo. Po přestávce zavelí Jirka k nové důkladné prohlídce. Domluva je hodně detailní a jasná. Jdeme do toho taky s tím protáhnout záběr. Jedeme celkem dobře. Druhou to potřebujeme pořadí pojistit. To se daří. Poslední jízda je dneska nejlepší a s tím je to i 3.místo ve veteránech. To nám dává i třetí do kombinace. Nakonec dobrý. Cestu kanálem na Trnávce známe, teď ji ještě uchovat v hlavě. TZrnávka opět nezklamala.
 

img_1588a.jpg

Zaznamenal starší Ježek.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA