Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trnávka 2018

29. 6. 2018

Trnávka 2018

Pátek 15.6. : Musíme kombinovat. Jirka omarodil a tak scháníme pravýho dozadu. Bohužel moc možností se nám nenabízí. Nakonec nám pomáhá veterán veteránů, Petr Panenka a Boča. Trénink v páteční podvečer rozjíždíme s Jindrou, pak se dostaví Petr, dálnice byla nepropustná, nakonec ještě Boča. Docela výživný.

Sobota 16.6. : Kanál v Želivi je pro slalom rozdělen na dvě části a bohatý program začíná na spodní trati. Slalom má 14 branek a působí vyváženě. Není zde žádný chyták, ale může překvapit, což se nám i stalo. První jízda ČP nám celkem vychází a víme, že to bude o čisté jízdě. Ve druhé naprosto zazdíme kombinaci u branky č.11. Veteránské jízdy mají celkem dobrou úroveň, ale dáváme šťouchy, hodně zbytečné, hlavně ve druhé jízdě. Stačí to na 2.místo. Horní trať je záludnější, alespoň pro nás. V ČP, v první jízdě je to jedna menší chybka, ale druhá je v kritickém místě hodně špatná. Ve veteránech je to podobné. První jízda ještě jde, ale druhá je zase chybná a je to 4.místo. Nebylo to špatný ježdění, ale vždycky tam byla nějaká chyba.

Neděle 17.6. : Sprinty nám v posledních létech na Trnávce nejdou. Změníme to ? Začíná se dole. ČP začínáme trochu vlažně, ale pak se zmátoříme. Překvapivě 6.místo. Ve veteránech po slušných jízdách je to 2.místo. Horní trať je pro nás složitější a v open je to propadák. Veterány zachraňujeme poslední jízdou. Takže dobrý. Trnávka naše chyby zase velice nekompromisně trestala !!!

zapsal Míra

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář