Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trnávka ČP slalom , sprint

14. 7. 2010

 

Pátek 18.6.: Páteční podvečer je ve znamení tréninku. V Želivi nás uvítal silný déšť, ale naštěstí se počasí umoudří, déšť slábne a nakonec ustane. Začínáme s mírným zpožděním, ale na trati, která je celkem volná. Zdá se to být velmi obtížné, ale nějak se s tím vyrovnáváme a zkoušíme různé další možnosti. Je postaveno hodně branek. Některé varianty jsou ale celkem nejetelné. Jednou prostřídáme Jackyeho, jinak Pepík jezdí s managerama od Stanu, tedy v posádce s Jindřichem. Ježci tu jsou v sestavě Mára Doležal, Jirka Benhák, Petr Tomek a Míra Krechler. Před osmou večerní to balíme s dobrým pocitem. Šlo to různě, ale spíš jo než ne. Vodácky vynikající. Je chladný podvečer ale teplá voda v kanálu to zachraňuje.
 
Sobota 19.6. : To co vidíme postavený je jasný. Bude to zajímavý. Slalom, který je připraven, má mimořádných 18 branek.
Je rozložený po celém kanálu a má řadu velmi náročných kombinací. První jízdu jedeme celkem dobře, jen moc šťouchů. Cestou nahoru ale čumíme co se děje v kanálu. Plavou i ti co patří mezi nejlepší Po první jízdě jsme na 4.místě. Holky to je vůbec tragédie. Ve druhých jízdách lze očekávat útok. Přišel. Dopředu se posouvají ti, kteří tam rozhodně patří. Chybujeme hned nahoře a celkově to je zhoršení. Přes odsun dozadu je 7.místo velmi pěkný. Odpolední závody veteránů, s Jackyem, jsou pro nás úspěšné. V první jízdě sice děláme kouly v 16 proti, ale druhou jízdou nedáváme ostatním šanci. Vychází nám protivodky, je to plynulé, dobrý. Nesnižuje to ani fakt, že někteří z různých důvodů nenastoupili.
 
Neděle 20.6. : Sprint na Trnávce je loterie. Zdejší proudnice je klikatice, navíc hodně úzká. I menší chyba se okamžitě trestá. Jedeme tréninkovku a máme o čem hovořit. První jízda je v horní partii z pohledu háčka naprosto perfektní. Chybička se vloudí až dole. Jak jsme to ale zajeli je otázka. Druhá jízda je horší a to hned od zhora. Chyby jsou drobné, ale je jich moc. Nevyrovnanost jízd ale není jen náš problém. Takže v součtu je to desítka a to jde. Na veteráni nastupujeme zase s Jackyem. Pokračujeme v chybách a nepřesnostech, a protože jich je dost tak i časy hovoří. Bohužel ten sestupný trend držíme a tak poslední jízda je vůbec nejhorší.
Celkový dojem z víkendu na Trnávce je velmi dobrý, páteční trénink a slalomy byly excelentní.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA