Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trnávka LOAP CUP , 2013

13. 6. 2013
Pátek 7.6. : Po odvolání slalomů v Tróji, byly ty na Trnávce úvodním slalomovým závodem letos. Z těchto důvodů se jevil páteční trénink jako nezbytný. Na kanálu jsme se sešli dle domluvy a je zde zatím volno. Nafoukneme člun a jdeme to zkusit. Branky jsou postavený a tak to jedeme dle záměru stavitelů. V mezihře za mostem si přidáváme několik traversů navíc, ale jinak ctíme co postaveno jest. Napoprvé to není úplně ono, ale pokusů bude několik a s postupujícím časem se to musí vylepšit. A vono jo. Jezdíme stále postavenou trať. Pilujem to. Když provoz na kanálu začne houstnout máme zrovna odtrénováno. Tak to se zase povedlo, naprosto bezvadný a navíc dost prospěšný, neboť Tom s náma jede po delší odmlce slalom a ještě na háku, to si už snad  nikdo ani nepamatuje. Posádku raftu tvoří ještě Jirka, Jackey a Míra. Velký plus je, že počasí nám přeje. Takže paráda.
Sobota 8.6. : Slalom je v podstatě postavený jako na tréninku. Nějaká branka sice chybí, něco je mírně posunutý , ale tohle jsme si zkoušeli. No jezdili to vlastně všichni.  Vypadá to, že je nutné být hodně čistý. První jízda je celkem dobrá, ale dáváme moc šťouchů. Tři a většinou zbytečný. Ve druhé jedeme velice dobře, chytání do protivodek super, přesazy vycházejí, až dole máme slabou chvilku, poleví pozornost  a už couváme. Sice mimo brankoviště, ale zdržení to je.Technicky pěkná jízda, škoda toho spodku, ale podle výsledků by to asi nepomohlo vyhoupnout se nahoru. Ale jízda  je čistá a to nedává moc raftů. Jsme na 7.místě a to je dobrý. Japonci jsou hned před náma, asi jsou dobrý ty kluci šikmooký. Ještě nás angažuje Petr Panenka do hlídky Tróji. V kombinované sestavě  a s děvčatama se vydáváme na trať. V osmé brance, zrovna když míjíme jednu z branek, vídíme jak naše posádka druhého raftu je bezpečně zaparkovaná do válečku nad druhým mostem. Je to místo, které nepouští zadarmo. Ještě dole sice optimisticky čekáme, ale když se objeví helma bez jezdce, je Ondry Panenky, víme, že je po závodě. Hlavně že se nic nestalo.
Neděle 9.6. : Krásné, teplé dny pokračují. Dneska sprinty. Zkoušíme si to před závodem a není to zlé. První jízda proběhne dobře. Neděláme chyby, držíme se proudnice. Druhá už tak nevypadá,  je dost špatná. V součtu to je velmi průměrné 13.místo. Ty sprinty, to je  v našem podání celkem bída. No co dělat. Balíme s tím, že v srpnu máme další raftový sraz ve Vrbně .
 
sepsal : Míra Krechler

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář