Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trnávka-volné ježdění-sobota 26.9.2015

26. 9. 2015

Trnávka 26.9. – volné ježdění

  Přes celkem početnou enklávu jezdců u JEŽEK TEAMU, není vždy snadné, složit posádku čtyř, kteří by ladili s pádlováním na levou a pravou stranu. Ale je po sezóně, která moc příležitostí sjet si nějakou vodu nedala? Takže by mohl překvapovat ten nezájem. Ale při hlubším zamyšlení to jistou logiku má. Okysličení dlouhodobě nenastává, někteří mají novou inspiraci, někteří ji možná ztratili … kdo ví …

img_4659.jpg 

Dost meditací, jak to teda bylo. Voda tekla tradičně, mi toho využili asi 3 hod. Počasí již signalizovalo nástup podzimu, ale chladno rozhodně nebylo. Vodu pouštěli horní, takže fajn. Do užší nominace se tak dostali Míra, Vorel, Šíma a Martin. Bylo jasné, že právě Martin bude pod jistým tlakem. On tuto roli přijal a důrazně slovní vedení vyžadoval. Když si ho Šíma nenadirigoval, tak jsme si občas čuchli k bariéře, ale to nebyla rozhodně jen jeho chyba, neměl dostatečné instrukce a ostatní dost často chrněli.  Naše splouvání prošlo po takové křivce. Jak jsme se spustili kanálem tak jsme v tom doslova lítali. Z problémů jsme se rychle vyhrabali až do slušného standardu. Jenže pak se křivka prudce zlomila a s úbytkem sil bylo dobré toho nechat. Všichni to známe, jak to bývá, jezdíme sem řadu let, válce a vlny jsou pořád na stejném místě, mohlo by vzniknout nechutenství z přesycení. Není tomu tak. Jak do toho vletíme, jak nás to ošplouchne a často i zalije, válce podrží a vyklepou a najednou to zase překvapí jak je to děsně fajn.

Zájem o ježdění celkem byl, ale hlavně kyblíky. Nějakej ten zářez na pažbě, myšleno kyblík pod raftem, jsme samozřejmě přidali, ale tentokrát jsme byli mimořádně laskavý na tu smečku cákalů.

Takže asi tak tři hodiny na vodě bylo velice povedenou raftovou tečkou za letošní sezónou. Díky za každé takové svezení!!!

Míra

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář