Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trója 2017, slalom a sprint R4 a R6.

18. 6. 2017

Pátek 2.6. : Trénink probíhá v obvyklém stylu, akorát na háčku vystřídal Míru Honza Benhák. Za krásného počasí si pohodového poježdění dokonale užijí, na kanálu je poměrně volno, je to prostě zábava.

Sobota 3.6.: Istambul doslova pohltil Míru, jeho příjezd se mírně odkládá. Naštěstí se podařilo sehnat více než dokonalou náhradu v osobě Milana Znamenáčka, který ochotně zaskakuje. Že se to povedlo dokazuje 7.místo. Přičemž šťouch na poslední brance asi dost mrzí. Do veteránského závodu jdeme v komplet ježkovské sestavě, Vorel, Šíma, Jirka a Míra. Bohužel děláme chyby a tak je tu trest v podobě šťouchů. Naštěstí chyby dělají i druzí. Takže nám to stačí na 3.místo. Trať je pěkná, jsou zde dvě místa, která vyžadují silové pojetí. Ta právě komplikují průjezd některým, často i zkušeným posádkám. Ve snaze zachránit situaci, pak takto postoupené riziko, vede i k nedobrovolné koupeli. Ale to k raftu patří a u přihlížejících to samozřejmě vylodí i úsměv na tváři.

Po pauze se jede nominace R6. Naše posádka je složená z ježků a kaplických Boči a Pavla. Od začátku jedeme dobře, ale dáváme šťouchy, na takových místech, která nás k tomu příliš nenutí. Rozhodující kombinaci dáváme za dotek a celkově to vypadalo dost povedené. Do druhé si dáváme úkol vyčistit to. To se nám celkem daří, ale branku č.11 nezvládáme, je to koule. K našemu překvapení nám první jízda stačí na vítězství. Co se nám v Gruzii nepovedlo, tak vyšlo v Praze. Titul ve veteránských šestkách potěší.


 

Neděle 4.6. : Po ránu hustě zaprší a nálada v mančaftu je mizerná. Odpouštíme si tréninkovou jízdu, jdeme rovnou do závodu open. To se již počasí mírně umoudřilo. Celkem vyrovnané jízdy nám v součtu dávají 9.místo. Před námi jsou dvě japonské sestavy, takže spokojenost. Podobně jezdíme i veteránské jízdy a to nám dáváme těsně 3.místo. V šestkách se ukazuje, že sprint prostějovští TR umí. Pro nás je to 2.místo a s tím je spokojenost, přičemž rozestupy jsou poměrně značné. Závody v Tróji se jeví jako úspěšný.

sepsal Míra

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář