Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trójské raftování 2015

29. 6. 2015

Pátek 26.6. :  Vltava má, stejně jako všechny řeky u nás málo vody. Trochu se tím zase zlepšila kudrnatost vody pod „Žehličkou“ . Sestava z minulého týdne je platná a tvoří ji Míra, Vorel, Šíma a Jirka. Trénink nepřináší nic mimořádného, ale je bezvadný.

troja_2015_01a.jpg

Sobota 27.6. : Pro Tróju platí to co pro Trnávku. Je to totálně voježděnej kanál a většina ho zná. Pro stavitele trati je pak obtížné přijít s něčím zásadním.  Kombinace “vlásenek” v horní polovině již byla v minulosti použita, ale myslím, že letos se povedla celkem vtipná a současně i obtížná kombinace, hlavně v návaznosti na následující “proti”. Na zbytku trati pak dominovaly protivodky. Celkově všech 13 branek tvořilo zajímavou trať. První jízda se nám celkem povedla. Ostatní zase dost kazili. Druhá se zdála lepší, ale podle “Bábovky” Petry jsme na dvojce dali lehkýho zadkem a to udělalo dvě místa. Takže osmička - dobrý .  Na první veteránský jsme dali hodně lajdáckýho čelem a tak bylo potřeba zajet tu druhou. Povedlo se, další čistá jízda a třetí místo. To je dobrý. Na závěr jsme si předepsali návrat na R6. Pro tento účel jsme se spojili s “Kaplickejma”. Z Colorada na Pulsar, to je z lodě na parník. Šli jsme do toho trochu s obavou co z toho bude. První se nepovedla, ale byl cítit utajený potenciál. Ve druhé jízdě celkem dobrý do branky 4. Tady si pravá starna dostatečně neodsedla a pětku jsme museli objet zespoda. Pak už dobrý. Prostě některý věci je třeba ještě vychytat. Byla z toho veteránská trojka. To je uspokojivý.

troja_2015_10a.jpg

Neděle 28.6. : Sprinty. Nejdříve trénikovka, která dopadla dobře. První závodní v poháru nad očekávání, druhá zase pod očekávání. Result 11.místo. Chtělo to mírně lépe. Ve veteránských dvě celkem dobrý jízdy a 3.místo. Mírná pochvala je na místě. Pak jsme dali dvě poměrně dobrý na R6. To bylo překvapivý i pro nás. Dobrá stopa ačkoliv zadáci pořádně neviděli kam jedeme. Nevím co si o nich myslet, neboť většinou vymýšlejí nové cesty. Asi když nevidí, tak nevymejšlejí . Za druhý místo ve veteránských R6 se musíme pochválit. Celkově to bylo podařené raftování v Tróji, chyběli jen pivenky.

sepsal : Míra K.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář