Jdi na obsah Jdi na menu
 


Veltrusy - trenink-20.8.

24. 8. 2011

   Na konci letních měsíců, vodácky hodně jalových, alespoň u mne, se s přiblížením Čerťáckého termínů, objevila potřeba sednou do lodě a trochu si to ns vodě oživit. Troja je obsazená a tak volba padá na nejbližší Veltrusy. V sobotním dopoledni se zde schází početná enkláva pádlistů s vazbou na Ježek team. Konkrétně, Jackey, Jindřich, Mára, Vilda, Míra a Vorel. Jak se v korytě objevila voda, jdeme na to.

p1050686--2-.jpg

               Po hodině a čtvrt je tady první várka odpadlíků s nejapnou výmluvou: " že toho mají dost !?"  To je ale jen těžko stravitelná výmluva, evidentně zakrývající lenost, kterou jsou někteří jedinci prolezlý a to je jasně neslučitelné s jejich mládím i ambicema. Odolní to samozřejmně dojezdí.

p1050756_2.jpg

      Na odpolední trénink zůstává jen "jihlavská Focusová sekce" . Polední přestávku chceme využít k doplněním tekutin. Je to trochu místní problém a až Márova neústupnost nám konečně přináší očekávaného, chlazeného, rezavého moku, bezohledu na to, že je v igelitu.       A jak to bylo dál v peřejích. Narůstá drzost a s tím i počet eskymáků a odpoledne je taky s postupem času hodně unavený. Bohužel se nepodaří vyúžít celého možného trénikového prostoru. Jsou tady velké rezervy. Půl hodiny před uzávěrkou tedy končíme. S velkou dávkou upádlovanosti pak odjíždíme z kanálu. Děkuji, že nejsem za volantem a později cestou blahodárně omdlévám.  

postarší ježek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

to není poslední voda

(Mára Doležal, 12. 9. 2011 19:34)

Děkujeme ze zprostředkování a připomínku příjemného vodáckého zážitku, ale to není poslední svezení v tomto roce, Jindřich nás pod pokličkou zve do Roudnice - po pár deci bílého mu to prosím připomeňte

 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA