Jdi na obsah Jdi na menu
 


Z kroniky kanoistického oddílu TJ MODETA Jihlava – rok 1985.

2. 10. 2015

Co odkryl náhled do odd. kroniky, aneb jak to bylo v roce 1985 ??? 

  Osm borců jede J50“ a Po hřebenech Krkonoš dokonce 11 lyžařů z oddílu. V zimě absolvujeme na lyžích ještě tyto závody v okolí Jihlavy -  Javořickou 15, Čeřínek  3x, Bedřichovskou 15. Na jaře dostáváme na hřišti u Hybrálce pořádnej klepec od lyžařů v kopané, krutých 8:0.

1985-2.jpg 

Foto: Po hřebenech Krkonoš

   Sezóna na vodě začíná koncem března na Stvořidlech tradičníma sjezdama. Závodů pak absolvujeme celou řadu, a to jak ve sjezdu, tak i ve slalomu – Krhanice, Moravská Sázava, Mohelno, Belá, Kamenice, Tábor, Brno, Želivka pod vyrovnávačkou, Kounice, Vír, Veselí, Vltava, Olomouc. Ze závodníků se do dění na loděnici zapojili : Endy, Radek Šerý, Béďa, Vorel, Šolba, Franta Novák, Sumec, Míra, Gapa, Šustr, Pavel Řezníček, Zdeněk Gryc, Vilda.

miravilda-1985.jpg   Špindl

    Vilda nahradil na deblu Karla Vitáska, který ukončil závodní činnost. To, že se Vildovi povedl vstup do závodění na C2, dokumentuje 17.místo ve sjezdu pod Lipnem, to ještě jezdilo i 30 deblů. Tím potvrdili, spolu s Mírou, zisk I.VT hned v prvním roce závodění. Letos to je tedy třicet let jejich společného pádlování na deblu. Není to parádní !!!

sestavil: Míra

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář