Jdi na obsah Jdi na menu
 


ROUDNICE n.L. , slalom a sprint R4 a R6 .

4. 9. 2018

Roudnice 30.8-1.9.

Pátek 30.8 : Páteční trénink, toť neoddělitelná součást víkendu s raftem. Kanál v Roudnici není přeplněn raftařama, takže náš trénink probíhá v poklidu. V raftun je Míra, Vorel, Šíma a Jirka. Cílem je jezdit to, co nám chlapci z Wikingu MB připravili. Po třech rundách jsme spokojeni a končíme. To již svoje odtrénovali i „Manageři“, kde v posádce jsou tři vodáci, původem z Jihlavy, Jindra, Márty, Jackye. Přesouváme se na Podlusky kde grill už jede.

Sobota 31.8. : Prší a to pěkně celou noc. To není povzbudivé. Naštěstí není zima. Závod začíná slalomem open. Nejedeme špatně, ale dva šťouchy, to je moc. Navíc spodek trati není v našem podání úplně O.K. Druhá jízda je slušná, ale šťouch a zase ten konec tratě, kde se motáme a motáme, přesto slušné 8.místo. Ve veteránech je průběh podobný, ale kupodivu to stačí na 2.místo. Manageři jedou slušně v open, 9.místo. Ve veteránech jsou trochu horší, 8.místo. V R6 proháníme favorita z Prostějova, ale zase dáváme nějakej ten šťouch navíc. Večer zase grill a bohapustá přežíračka. To se dalo jen těžko zvládnout.

Neděle 1.9. : Ráno nás vítá opět déšť, který se v době startu uklidní. Sprinty začínáme nějak pohasle a první jízdou v open se odsuzujeme na 11.místo. Veteránské jízdy jsou odjeté celkem pěkně a je to 3.místo. Manageři působí ještě ospaleji, 18. a 8.místo. V R6 zase strašíme, ale TR Masters jsou rychlejší.

To se již lepší počasí. Přes uplakaný víkend byl závod v Roudnici dobře zvládnutý.

zapsal Mira

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář